Spam

Oto
Oficjalnie i może również nieoficjalnie
Powstała zakładka, gdzie bez wstydu możecie wklejać linki do swoich blogów
Uznałam, że jeśli ja korzystałam z przywileju spamowania w odpowiedniej zakładce w celu zareklamowania się na innych blogach
Inni również powinni mieć takie coś u mnie!
Więc nie pozostaje mi nic innego jak dopowiedzenie, że postaram się na każdego bloga wejść
Może być ciekawie
PS: Nie mam żadnych wymogów, co do opowiadań. I tak wiem, że nie tylko ja tu będę zaglądać aby poszukać sobie fajnego bloga.
PS2: Ciekawe czy ktoś to w ogóle przeczytał ahaha

16 komentarzy:

 1. Witaj!
  Zgłosiłaś swojego bloga na Polach Elizejskich proponując przy tym kategorię fanfiction. W tym miejscu nigdy nie miałam takich planów, ale rozpatrzyłam swoje możliwości czasowe i stworzyłam nowe miejsce.

  Zapraszam Cię na helikon-elizejski.blogspot.com

  Wystarczy, że odpowiesz mi na Polach Elizejskich czy zgadzasz się na umieszczenie Twojego bloga w Helikonie. Nie musisz ponownie się zgłaszać.

  Serdecznie pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szukasz inspiracji? Ładnych zdjęć? A może potrzebny Ci cytat na piękną dedykację?
  Na naszym blogu zapewniamy wszystkie wyżej wymienione.
  Jeśli potrzbujesz czegoś konkretnego lub po prostu masz ochotę zobaczyć post o określonej tematyce, zawsze służymy pomocą. Wystarczy, że zostawisz wiadomość w komentarzu - na pewno odpiszemy :)

  Serdecznie zapraszam na Podniebne marzenie

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam serdecznie na nowe opowiadanie o Demi Lovato i Niall'u Horanie.
  Demi to zwykła dziewczyna, która w skutek tragicznych wydarzeń z przeszłości przenosi się wraz z przyjaciółkami do rodzinnego miasta Niall'a. Czy spotkanie z gwiazdą odmieni jej życie?

  http://niallanddemi.blogspot.com/

  XOXO, McAmy

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam na imię Marlena i ludzie mówią, że jestem psychiczna.
  Mam na imię Paweł i jestem chodzącym rozczarowaniem.
  Mam na imię Marta i... Boże, jak ja nienawidzę mówić o sobie.
  Opowieść o trójce młodych, zagubionych w dzisiejszym świecie ludzi - niedoszłej samobójczyni, fałszywym optymiście i dziwaczce, którzy próbują uciec od problemów życia codziennego, smakując na nowo życie i ucząc się od siebie nowego postrzegania świata.
  Serdecznie zapraszam ;)
  pisujesobie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Serdecznie zapraszam na mojego bloga http://wzd.piszecomysle.pl/ - opowiadania są krótkie i treściwe, każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie i po prostu się odprężyć.
  Odwiedzam każdego bloga, który odwiedza mnie i zawsze zostawiam po sobie komentarz.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. "Nie każda umierająca babcia pozostawia po sobie spadek w postaci domu na wsi wraz ze stadem krów i kurczaków..."
  Przeprowadzka z kanadyjskiej metropolii do malutkiej polskiej wsi, gdzie najbliższy sklep znajduje się kilometr stąd? Będzie ciężko.

  http://wesole-kanadyjki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Fenrira została pokonana.
  Jej ciało spalono na ruinach dziedzińca zamku, który sama przed rokiem obróciła w zgliszcza.
  Zmęczone oczy Rycerzy Revelinu patrzyły na wzbijające się w powietrze czarne kłęby dymu. Wiedźma odeszła. Nadszedł czas, by złożyć broń. Odpocząć.

  - To jeszcze nie koniec - powiedział starzec, zwracając się twarzą do swoich wojowników - Walczyliście dzielnie, żołnierze. Zło odeszło, ale ziarno zostało zasiane. Trzeba je wyplewić. Zgnieść, póki nie zaleje nas czarnym potokiem wrzącej smoły.

  - Co rozkażesz, panie - spytał generał, ocierając zmęczoną dłonią pot z czoła.

  - Zabić każdą czarownicę, którą napotkacie. Tropcie je, palcie, zarzynajcie. Nie znajcie litości. Ruszajcie w drogę! - zagrzmiał - Dopóki ostatnia wiedźma nie wyda ostatniego tchnienia, Revelin nigdy nie będzie bezpieczna.


  Daleko, nad brzegiem rwącej rzeki siedziała przy ognisku kobieta.
  - Nie wiesz, co uczyniłeś, mój królu. Nie wiesz, co uczyniłeś -wyszeptała Amara i rzuciła w tańczące płomienie garść magicznego ziela.

  Krwawe czasy się nie skończyły.
  One dopiero miały nadejść.

  Stal i Krew

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja przeczytałam, a wpadłam nie żeby się zareklamować, a by poinformować, że z przykrością, ale muszę ciebie i twoje opowiadanie opuścić. Nie mam czasu na czytanie wszystkich, właściwie to mam bardzo mało wolnego czasu, więc zwyczajnie poświęcam go na czytanie opowiadań tych osób, które znajdują czas także na moje opowiadania.

  OdpowiedzUsuń
 9. http://flawlessgirl-fanfiction.blogspot.com/

  Malik i Styles. Dwa najpopularniejsze nazwiska w całym liceum i poza jego granicami. Dwaj chłopcy, którzy jednym jedynym spojrzeniem potrafią wywrócić świat do góry nogami. Oboje przystojni i z pozoru niebezpieczni. Mają wiele za uszami i obojga z nich łączy ogromna nienawiść. Nienawiść do siebie. Pewnego dnia Harry postanawia zemścić się na swoim wrogu za incydent z przeszłości, wykorzystując do tego czuły punkt chłopaka, którym okazuję się Safija. Piękna, mądra i niewinna dziewczyna, która od problemów brata stara się trzymać jak najdalej. Co wydarzy się kiedy nieczysty i niebezpieczny plan Harry'ego wyjdzie na jaw? I co zrobi Safija, kiedy na własnej skórze przekona się, że na świecie nie ma idealnych ludzi, ani idealnych uczuć?

  Zapraszam! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Witaj nieznajomy!
  Zdaje się, że zbłądziłeś w miejscu, gdzie sen i jawa, rzeczywistość i wyobrażenie, stają się jednym. Uważaj, za chwilę będziesz musiał podjąć decyzję: możesz żyć w błogiej nieświadomości... bądź otworzyć oczy i z o b a c z y ć prawdę. Wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, że najbardziej ślepy jest ten, kto nie chce widzieć.

  Zdecyduj na www.znam-te-mary.blogspot.com

  Pozdrawiam
  Nagmerrie

  OdpowiedzUsuń
 11. Przyjaźń jest piękna. Lecz co jeśli zostanie poddana próbie?

  To właśnie stało się z Rose i Thomasem. Dwójką przyjaciół z Southwark. Przed Tommy'm otworzyły się drzwi, które dały mu możliwość spełnienia marzeń o aktorstwie. Jednak nie ma niczego bez wyrzeczeń. Thomas musiał pokonać ocean i przenieść się do Stanów Zjednoczonych. Czy przyjaźń wytrzyma tę rozłąkę? Co jeśli ich kontakt z czasem się zerwie? Co zrobi Rose, pragnąca odzyskać przyjaciela?

  http://tommyandrose-story.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Witaj w świecie pełnym bólu, cierpienia i łez.
  Zapraszam Cię, abyś towarzyszył Michaelowi w walce o przetrwanie.
  Tu, gdzie słońce nigdy nie wstaje... w roku 2150.
  http://ostatniasluzba.blogspot.com/2016/01/rozdzia-ii-duch-i-szaman.html

  OdpowiedzUsuń
 13. Witam, tu Callie :D
  Serdecznie zapraszam na mojego bloga "Zmienić przeszłość. Dopiero zaczynam i zależy mi na czytelnikach ;)

  http://zmienic-przeszlosc.blogspot.com

  Osiemnastoletnia Seraphine Avergard podczas szklonej wycieczki do zamkowego muzeum trafia na trop swojego przeznaczenia. Za pomocą srebrnego pierścienia przenosi się w czasie, aby powstrzymać swojego brata Lionela i tym samym zmienić bieg historii. Niestety w Reirein, stolicy Penrin, roi się od zdrajców. Kto jest przyjacielem, a kto tylko go udaje? Jakie tajemnice skrywają królewskie mury?

  OdpowiedzUsuń
 14. Z góry chciałabym przeprosić za spam, ale dopiero zaczynam i jakoś trzeba się rozpowszechnić. Jeśli Cię tym uraziłam, po prostu usuń mój komentarz :)

  "Lottie ma z pozoru spokojne i poukładane życie, obydwojga rodziców, grono wiernych przyjaciół, a do tego ogromny talent i wszelkie predyspozycje do uprawiania koszykówki.
  Jednak mówi się, aby nie oceniać książki po okładce, bo bywa tak, że czasami problemy pojawiają się znikąd.
  Złe zinterpretowanie danej sytuacji, odmienne poglądy, kłótnie i wiele innych czynników może sprowadzić człowieka na niewłaściwą drogę.
  A Lottie to przeciętna nastolatka, która boryka się z prawdziwymi problemami życia codziennego.
  Pytanie tylko jak sobie z nimi poradzi...
  To historia Lottie.
  To karuzela Lottie."
  http://carousel-lottie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Witaj w świecie pełnym bólu, cierpienia i łez.
  Zapraszam Cię, abyś towarzyszył Michaelowi w walce o przetrwanie.
  Tu, gdzie słońce nigdy nie wstaje... w roku 2150.
  http://ostatniasluzba.blogspot.com/2016/03/rozdzia-iv-karty-na-sto.html

  OdpowiedzUsuń
 16. Podczas, sprzątania piwnicy młoda dziewczyna o imieniu Martyna znajduje kuferek swojego zmarłego dziadka, po otworzeni jego i przeczytaniu listu budzi się w innej rzeczywistości jest panienką z dobrego domu i ma na imię Marysia.Trwa powstanie warszawskie i ma okazje przeżyć je osobiście poznaje młodego chłopca o imieniu Leon w którym się zakochuje. Czy dziewczyna wróci do swojej rzeczywistości ? I tak naprawdę jak to się stało ze znalazła się w tak dramatycznym położeniu ? Tego dowiesz się czytając mojego bloga, na którego serdecznie zapraszam 
  http://wojnamiloscsmierc.blogspot.com/2017/06/prolog.html

  OdpowiedzUsuń